Koszykarze BS Polonii Bytom triumfują w meczu ligowym

Koszykarze BS Polonii Bytom odnotowali znakomitą wygraną w meczu 2. Ligi Mężczyzn, pokonując drużynę MKKS Rybnik przy wsparciu własnej publiczności. Spotkanie zakończyło się wynikiem 103:67, a gospodarze dominowali przez całe cztery kwarty. To cenne zwycięstwo umacnia ich pozycję na szczycie tabeli Grupy C.

Wyniki poszczególnych kwart spotkania pokazują wyraźną przewagę bytomian, którzy wygrali kolejno: 27:22, 27:18, 23:16 oraz 26:11. Kluczową postacią w drużynie był Bartosz Wróbel, który zrealizował imponujące 27 punktów, co miało znaczący wpływ na końcowy rezultat. Zespołowa gra podopiecznych trenera Bacika była na wysokim poziomie, co dostarczyło kibicom wielu emocji.

Kolejne wyzwanie przed koszykarzami nastąpi już 25 października, kiedy to na własnym terenie zmierzą się z drużyną KS 27 Katowice. Spotkanie odbędzie się w Hali na Skarpie i z pewnością przyciągnie wielu fanów, którzy liczą na kolejne sukcesy swojego zespołu. Zwycięstwo w ostatnim meczu tylko wzmocniło morale drużyny oraz ich ambicje związane z nadchodzącymi rozgrywkami.

Źródło: Urząd Miasta Bytom

Oceń: Koszykarze BS Polonii Bytom triumfują w meczu ligowym

Średnia ocena:4.5 Liczba ocen:11