Triumf koszykarzy BS Polonii Bytom w 2. Lidze Mężczyzn

Koszykarze BS Polonii Bytom odnieśli zwycięstwo w meczu 2. Ligi Mężczyzn, pokonując MKKS Rybnik w stosunku 103:67. Spotkanie odbyło się na ich terenie, gdzie zespół z Bytomia zdominował rywalizację. Gospodarze wygrali wszystkie kwarty, a ich postawa w ostatniej części meczu była szczególnie imponująca, co przyczyniło się do wysokiego wyniku. Zwycięstwo umacnia pozycję Polonii w tabeli Grupy C.

W trakcie meczu zespół BS Polonii Bytom pokazał swoją przewagę, osiągając kolejne korzystne rezultaty w każdej z kwart: 27:22, 27:18, 23:16 oraz 26:11. Największym osiągnięciem indywidualnym w tym spotkaniu popisał się Bartosz Wróbel, który zdobył 27 punktów, stając się najskuteczniejszym zawodnikiem drużyny. Tego rodzaju wyniki potwierdzają dobrą formę zespołu i ich przygotowanie do nadchodzących wyzwań.

Kolejny mecz, którym będą mieli szansę na dalsze umocnienie swoich pozycji, odbędzie się już 25 października w Hali na Skarpie w Bytomiu. Podopieczni trenera Bacika zmierzą się z zespołem KS 27 Katowice, co zapowiada emocjonujące widowisko dla sympatyków koszykówki w regionie. Warto więc trzymać kciuki za lokalnych sportowców oraz wspierać ich w dalszej drodze do sukcesu w 2. Lidze Mężczyzn.

Źródło: Urząd Miasta Bytom

Oceń: Triumf koszykarzy BS Polonii Bytom w 2. Lidze Mężczyzn

Średnia ocena:4.62 Liczba ocen:16