UWAGA! Dołącz do nowej grupy Bytom - Ogłoszenia | Sprzedam | Kupię | Zamienię | Praca

Zakończenie roku szkolnego w Bytomiu – czas na wakacje


Zakończenie roku szkolnego w Bytomiu przyciągnęło masę uwagi, gdyż aż 16 tysięcy uczniów z niecierpliwością czekało na ten wyjątkowy moment. Dzień 26 czerwca był dla nich radosnym początkiem 66 dni wakacyjnej beztroski. W Szkole Podstawowej Mistrzostwa Sportowego odbyła się uroczystość, w której uczestniczył prezydent Mariusz Wołosz, składając gratulacje absolwentom. Wakacje rozpoczęło zróżnicowane grono uczniów, co podkreśla znaczenie tego dnia dla całej społeczności edukacyjnej w Bytomiu.

Uroczystość, która miała miejsce w piątek, była okazją do uhonorowania najlepszych uczniów, którzy podczas akademii otrzymali świadectwa z wyróżnieniem. Wyjątkowe osiągnięcia młodzieży zostały docenione nie tylko przez nauczycieli, ale również przez przedstawicieli władz lokalnych. Prezydent Wołosz zaznaczył, jak ważna jest edukacja oraz jak ogromny wkład w sukcesy uczniów mają nauczyciele i wszyscy pracownicy szkół.

Warto zaznaczyć, że wakacje rozpoczynały się w tym roku dla różnych grup uczniów, w tym dla: 10 471 uczniów szkół podstawowych, 2 295 w technikach, 2 144 licealistów, a także 817 uczniów szkół branżowych oraz 39 przysposabiających do pracy. Uroczyste zakończenie roku szkolnego to nie tylko moment radości dla uczniów, ale również czas podziękowań dla nauczycieli, którzy przez cały rok kształcili i wspierali młodzież w ich edukacyjnej drodze. Wszyscy mieszkańcy Bytomia mogą z niecierpliwością oczekiwać owocnych i pełnych wrażeń wakacji.

Źródło: Urząd Miasta Bytom


Oceń: Zakończenie roku szkolnego w Bytomiu – czas na wakacje

Średnia ocena:4.56 Liczba ocen:12


Zobacz Także